שיעורים

אייקון פרח

שיעור קבוצתי

שיעור פילאטיס מכשירים קבוצתי הינו שיעור של עד 5 מתאמנים על מכשירי רפורמר בשיטת סטוט פילאטיס. לכל מתאמן עמדה אישית ובה כל האביזרים הדרושים למהלך השיעור. כל מתאמן ירגיש שעבד בהתאם לרמתו ויכולתו ויצא בהרגשת סיפוק כל פעם מחדש. מערכי השיעור נבנים על ידי המדריכים מבעוד מועד על פי הרכב המשתתפים וצרכיהם להתאמה מקסימלית עבור כל מתאמן.

אייקון מניפה

שיעור פרטי

שיעור פילאטיס מכשירים אישי, מתאים למעוניינים בעבודה "אחד על אחד" ובקצב אישי. בתוכנית אימונים אישיים, יתבצע אבחון יציבה למתאמן. המסקנות מהאבחון, בשילוב תאום הציפיות יובילו לבניית תכנית אימונים אישית. כל שיעור מתוכנן מראש ושונה מקודמו תוך תיעוד מערכי השיעור ומעקב אחר ההתקדמות האישית.

אייקון פרח ועיגול

פילאטיס מכשירים שיקומי

שיעור פרטי שמטרתו היא השבת היכולת לבצע פעילויות יומיומיות ופעולות ספורטיביות. נעבוד על השבת הגמישות, כח, איזון שרירי, התמצאות במרחב וכושר כללי. המתאמן עובר אבחון והובלה לשינוי של מרכיבי הפציעה, זיהוי דפוס תנועה שגורם לפציעה ותיקון לדפוס תנועה נכון. העבודה השיקומית מלווה את המתאמן במהלך הטיפול הרפואי וגם לאחריו.

מערכת שעות

מערכת שעות נובמבר 2021 - סטודיו לפילאטיס
  1. השעות המופיעות בטבלה, הן שעות בהן הסטודיו פתוח. בשעות בהן לא משובצת מדריכה, לא מתקיים בשלב זה שיעור קבוצה. האפשרות לפתיחת קבוצה קיימת והיא תלויה בביקוש.

  2. נא לתאם מול רונית כל שינוי וביטול. להזכירכם, ביטול שיעור יעשה עד 5 שעות לפני מועד תחילת השיעור בהודעה או בשיחה טלפון. יש לקבל אישור ממני לקבלת ההודעה.

  3. השיעורים מתחילים בזמן. בבקשה הגיעו מספר דקות לפני תחילת השיעור על מנת שנוכל להתחיל את השיעור בזמן.

תשאירו פרטים ונחזור אליכם

פילאטיס מכשירים - צור קשר